Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

MOOV Rawr! Oyuncu-Bilgisayar Gözlüğü

6009C101M
Hemen Satın Alın, Stoklar Sınırlı!
186,00 ₺

Batı Teknoloji, MOOV Oyuncu Gözlükleri Satış Noktasıdır.ÜCRETSİZ KARGO

İş yerimizde geçerli; tüm ürünler, tek çekim-havale fiyatına Axess özellikli kredi kartlarınıza vade farksız 3 taksit ile satın alabilirsiniz. Taksit yasaklı ürünler hariçtir.

Maximum, Axess, Paraf, CardFinans,  Advantage, World veya Bankkart Combo'ya özel tek çekim fiyatına 3 taksitten başlayan fiyatlarla satın almak için sizi mağazamıza bekliyoruz.Bankanız artı taksit de verebilmektedir. (Taksit yasaklı ürünler hariçtir.)

AQUILA Uzun süreli oyun deneyiminizi maksimum performansa çıkarır. Dijital göz yorgunluğunu minimum seviyeye indirir. MOOV barındırdığı Aquila özelliği sayesinde göz yorgunluğunu %82’ye kadar azaltır.

AX2 Hiç olmadığı kadar odaklan. AIM’ini bir üst noktaya taşı. MOOV,Ax2 teknolojisi ile odaklanmanızı bir üst seviyeye çıkarıyor.

AIM-PRO Saatler süren oyun partilerinde gözleriniz zararlı ışınların etkisine eskisi kadar maruz kalmayacak. MOOV, AIM-PRO özelliği ile UVA, UVB ve zararlı mavi ışınlardan gözlerinizi korur.

Teknik olarak; gözlük camlarına güneşin ve çevredeki yansımaların zararlı ışınlarını kırmak için kaplama yapılır, bu kaplamanın adeti ne kadar fazla olursa o kadar katman oluşur ve bu her katmanın ışın kırıcı özelliği vardır. Mağazalardan alınan güneş gözlüklerinde polorize diye tabir ettiğimiz camlarda 4 katman vardır, MOOV ürünlerinde katman sayısı 8 dir ve ayrıca anti-reflective kaplama mevcuttur. Böylece UVA, UVB ve zararlı Mavi ışınlardan gözünüz korunur, odaklanma kabiliyetiniz artar. Bu ürünü sadece bilgisayar başında değil, gece sürüşü için kullanabilirsiniz. Dolayısı ile 80-100TL ye satılan sarı camlı gözlükler ile kıyaslama yapmak çok yanlış önemli olan camın sarı olması değil, altyapısında yukarıdaki özellikleri barındırması. Çerçeve kısmına gelecek olursak; grillamid diye tabir ettiğimiz kırılmaz, antibakteriyel, esneklik kabiliyeti yüksek bir hammadde kullanılıyor. Ayrıca dünyada ilk defa sunulan 8 baz oyuncu gözlüğüdür. Diğer markaların hiç birinde 8 baz ürün yoktur. Peki baz nedir? Baz; gözlüğe yukarıdan baktığınızda gözlerinizi sarma/örtme açısıdır. AGON, BUFF ve RAWR modelleri gözünüzü tamamen sarar ve sağdan soldan üstten alttan ışın gelmesini engeller. Bu kadar çok kaplama olan lens camlarda bu esnekliği ve göz sarmasını ilk defa MOOV başarmıştır.

Teknik Özellikler

Marka: MOOV

Çerçeve Rengi: MAT

Siyah Lens Rengi: Sarı

Mavi Çerçeve Stili: Tam Jant

Çerçeve Malzemesi: Grillamid

Ekartman:65mm (tek çerçeve genişliği),16mm (köprü, burun genişliği), 140mm (sap uzunluğu)

Kod: 291C101

Esneklik:Yüksek

Kabiliyet Antialerjik: Evet

Ağırlık: Ultra Hafif

Denge: Uygun ağırlık dengesi

Kaplama: Lensin çift tarafında yansıma önleyici kaplama

AQUILA: Lens Teknolojisi

AX2: Odaklanma arttırıcı

AIM-PRO: %100 UV, Zararlı mavi ışınlar ve polorize koruma özelliği

Yorum yok
Ürünler Favori Listenize Eklendi
Karşılaştırmaya Ekle