Batı Teknoloji Elektronik Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren BATI TEKNOLOJİ; teknoloji bu sitenin içinde !

Batı Teknoloji, web üzerinde en çok sevilen ve güvenilir bir e-ticaret sitesi olmaya kendini adamış önde gelen bir online perakendecidir. Üstün bir alışveriş deneyimi, hızlı teslimat ve mükemmel müşteri hizmeti sunarak bu hedeflere yorulmak bilmeden devam ediyoruz. 

Batı Teknoloji, teknoloji meraklılarının ve ana akım online alışveriş yapanların sadakatini "samimiyetle" kazanıyor. Müşterilerimize ayrıntılı ürün bilgileri, gerçek müşteri yorumu ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf galerileri gibi en son teknolojik faydayla karar vermelerini kolaylaştırıyoruz. Olabilecek en hızlı teslimatı sunuyoruz.

Batı Teknoloji'de, sipariş verdiğiniz ürün kapınıza geldiyse artık teknik desteği ihtiyaçlarınıza göre vermeyi en üst düzeyde başlayabiliriz. Bu taahhüdü istisnai müşteri hizmetleri ile takip ediyoruz. En yüksek memnuniyet düzeyinizi sağlamak için telefon ve e-posta yolunu tercih edebilirsiniz. 

Herkesin Batı Teknoloji'den alışveriş yapmasını sağlamaya kendimizi adadık. Bizimle her alışverişinizde beklentilerinizi aşmak için tutkulu bir şekilde çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Güveniniz bizim en değerli sermayemizdir.

ŞİRKETİMİZE AİT DİĞER İNTERNET SİTELERİ:

FİŞ JENERATÖR: 2016 yılında kurulan ilk e-ticaret sitemizdir. Güç ürünleri, deniz motorları, yapı makineleri, tarım makineleri, yenilenebilir enerji, ölçümleme cihazları ana kategorilerinde yaklaşık 3000 adet ürünün satışı gerçekleştirmektedir.

BATI MARİNE: Haziran 2018'de kuruldu. Ana odaklandığı alan deniz motorları ve botlardır. Bu sitemizde de yaklaşık 1500 adet ürün bulunmaktadır.

ZİRAİ İŞLER: Nisan 2016 yılında, fisjenerator.com da satılan ürünlerin tanıtımı amacıyla kurulmuş bir haber sitesidir.

ÇİM ROBOTU: Husqvarna Automower akıllı robotik çim biçme makinelerini daha iyi tanıtmak amacıyla kurduğumuz bir tanıtım sitesidir.

BATI EXPORT:Türk mallarını ihraç etmek, mikro ihracat kapsamında satış yapmak amacıyla kurmuş olduğumuz bir sitedir.

YDK PARÇA :Her türlü yedek parça satışını gerçekleştirmek için kurulmuş bir e-ticaret sitesidir.

MULTİ EŞYA :Temiz gıda üretmek isteyen, hobi ve endüstriyel kullanıcılar için uzmanlık derecelerine göre makine ve ekipman sunmaktadır.

BİR BAKIŞTA BATI TEKNOLOJİ

Orjinal ve distribitör garantili ürünler
Müşteri memnuniyetini tek odağı haline getiren anlayış
Yüksek güvenlikli 3D ödeme altyapısı
En samimi müşteri desteği
En yüksek kalitede ürün

Ürünler Favori Listenize Eklendi
Karşılaştırmaya Ekle