Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.
  • Fırsat

Bose Frames Soprano Polarize Bluetooth Gözlük

FS-1
Hemen Satın Alın, Stoklar Sınırlı!
7.087,00 ₺

Batı Teknoloji, Bose Satış Noktasıdır.ÜCRETSİZ KARGO

İş yerimizde geçerli; tüm ürünler, tek çekim-havale fiyatına kredi kartlarınıza vade farksız 3 taksit ile satın alabilirsiniz. Taksit yasaklı ürünler hariçtir.

Kulağınızın içinde veya üstünde hiç bir şey

Fark budur, devrimsel Bose Open Ear Audio™ tasarımı siz gizlice müziğinizi dinlerken çevrenizi duyun ve etkileşimde kalmaya devam edin diye kulaklıklardan sizi özgür kılar. Gözlük saplarında saklı özel bir ince akustik ekipman ilk Bose Frames modellerinden daha güçlü ve derin gerçeğe yakın ses verir. Aynı zamanda yenilikçi bir tasarım sesin sizin ötenize geçmesini büyük ölçüde azaltır. Sadece sizin farkında olacağınız etkileyici bir deneyim için bütün bu özellikler bir araya gelir.

Lüks detaylarda saklı

Yüksek parlaklıkta Siyah. Paslanmaz çelik menteşeler. Kolayca çizilip kırılmayacak polarize lensler. Lüks görünmeleri ve hissettirmeleri için Bose güneş gözlükleri ultra-modern materyallerden üretilmişlerdir çünkü onları taktığınızda o şekilde görünmeli ve hissetmelisiniz.

Konfor. Yeniden tanımlandı.

Her şey oturuşla başlar, ilk Bose güneş gözlüğü tasarımı bir çok farklı yüz şekillerine uyum için yeniden tasarlandı. Hafifliğiyle devam eder, ipek gibi pürüzsüz naylon çerçeve komforlu ve sağlamdır.

Aramalar? Kesinlikle.

Telefonunuzu tutmanıza gerek kalmadan kolaylıkla aramalaranızı yapın. En son audio güneş gözlüklerimiz rüzgarın veya etrafınızdaki gürültüleri azaltırken sesinize odaklanması için tasarlanan gelişmiş bir mikrofon sistemine sahiptir.

Bas, dokun, kaydır.

Kolay kapasitif dokunmatik kontrol ve entegre hareket algılayıcılarıyla bu kedi-gözü Bluetooth güneş gözlük kontrolleri tasarımları kadar moderndir. Volümü değiştirmek için sağ sap üstünde parmağınızı kaydırın. Telefonunuzun sesli asistanına erişim için iki kere dokunun. İşiniz bittiğinde gözlüklerinizi çıkarın ve ters çevirin. Hareketi algılayarak kendisini kapatacaktır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bluetooth : Bluetooth® menzili: 9 m Bluetooth versiyonu: 5.1

Boyutlar : Frames Soprano: 55 mm x 17 mm x 136 mm (lens genişliği x lensler arasındaki mesafe x sap uzunluğu) Ağırlık: 49.89 g Taşıma çantası: 17.4 cm L x 6.3 cm W x 5.8 cm H

Kutuda neler var? : Bose Frames Soprano Polarize lensler Taşıma çantası Şarj kablosu Temizleme bezi

Pil ömrü: 5.5 saate kadar Pil şarj süresi: 1 saate kadar Pil şarj metodu: Özel 4-pinli şarj kablosu

Yorum yok
Ürünler Favori Listenize Eklendi
Karşılaştırmaya Ekle