Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.
  • Fırsat

Bose NC-700 - Kulaküstü Kablosuz Kulaklık - Gümüş

NC-700
Hemen Satın Alın, Stoklar Sınırlı!
8.773,00 ₺

Batı Teknoloji, Bose Satış Noktasıdır.ÜCRETSİZ KARGO

İş yerimizde geçerli; tüm ürünler, tek çekim-havale fiyatına Axess özellikli kredi kartlarınıza vade farksız 3 taksit ile satın alabilirsiniz. Taksit yasaklı ürünler hariçtir.

Maximum, Axess, Paraf, CardFinans,  Advantage, World veya Bankkart Combo'ya özel tek çekim fiyatına 3 taksitten başlayan fiyatlarla satın almak için sizi mağazamıza bekliyoruz.Bankanız artı taksit de verebilmektedir. (Taksit yasaklı ürünler hariçtir.)

Hakettiğiniz deneyim

İster müzik, ister videolar veya favori podcastleriniz, Bose Headphones 700 ile sevdiğiniz içerikerin daha çok keyfine varın. Bose teknolojilerinin birleştiği bu kulaklık ufak bir formdan, her volümde ve gürültü giderme seviyesinde tutarlı olan, etkileyici bir ses performansı sunar. 

Net aramalar. Sizin ve konuştuklarınız için.

Telefon aramalarınız önemlidir. Yenilikçi mikrofon sistemimiz telefon aramaları yapmanız için tasarlandı - mükkemmel olmayan durumlarda bile. Altı adet mikrofon beraber çalışarak siz aramalarını daha iyi duyun diyeetrafınızdaki gürültüleri yok eder. Aynı zamanda dört adet mikrofon da beraber çalışarak konuştuğunuz kişi sizi daha iyi duysun diye etrafınızdaki en rahatsız edici gürültüleri yok eder. Başka hiç bir kulaklık size bu performansı veremez. 

Konuş, kaydır, dokun.

Kapasitif dokunmatik kontroller Headphones 700'ünüzü kolay kullanılır kılar. Kulaklığın sağ tarafında, telefonunuza bakmadan volümü, aramaları ve müziğinizi kontrol etmek için, kapasitif dokunmatik alan bulunur. Düşük profil butonlar ise gücü, gürültü giderme seviyesini ve telefonunuzun, Siri, Google Assistant veya Alexa gibi*, varsayılan sesli asistanını kontrol eder. 

*Sesli asistan servisleri farklılık gösterebilir ve her ülkede ve dilde mevcut olmayabilir.

Modern. Şık. Sofistike.

Kalite detaylardadır. Bu yüzdendir ki Headphones 700 için kullandığımız materyalleri özellikle seçtik. Kulaklık yastıklarımız uzun dinlemeler için konforlu protein derisinden yapılmıştır. Kulaklıklar kafınızın ve kulaklarınızın anatomisine uyum sağlamak için 15 derecelik bir eğime sahiptir. Güvenli çelik kafa bandı altındaki yumuşak silikonla kaplı süngeriyle kafanıza konforlu bir şekilde oturması için tasarlandı. 

Birden fazla cihaz için kablosuz özgürlük

Cihazınıza kablosuz olarak bağlanmak basit ve güvenilirdir. Bose Headphones 700 9 metrelik Bluetooth menziline sahiptir ve aynı zamanda iki cihaza bağlanabilir - bu şekilde hızlı bir şekilde telefonunuzdaki müzik listenizi dinlemekten diz üstü bilgisayarınızdaki konferansa geçiş yapabilirsiniz.

Müziğiniz gün boyu devam etsin

Bose Headphones 700 tek şarjda 20 saatlik kablosuz kullanım sunar. Şarjınız azaldıysa 15 dakikalık hızlı bir şarj, siz favori müziklerinize devam edin diye, 2 saate kadar kullanım süresi verir. 

Bose Music uygulaması: Özelleştirilmiş kontrol

Ses yönetiminden müzik yönetimine, Bose Music uygulaması size daha fazla kontrol verir ve daha iyi bir dinleme deneyimi için akıllı Bose ürünlerinizin beraber çalışmasını sağlar.

Bose Music uygulaması: Özelleştirilmiş kontrol

Bose Noise Cancelling Headphones 700

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar :

Kulaklıklar: 20.3 cm Y x 16.5 cm G x 5.1 cm D (0.25 kg) 

Taşıma çantası: 21.8 cm Y x 17.9 cm G x 6.2 cm D (0.18 kg) 

Ses kablosu: 1.06 m USB kablosu: 0.5 m

Ek Detaylar :

Bluetooth® versiyonu: Bluetooth 5.0 

Bluetooth menzili: 10 metreye kadar 

Pil şarj süresi: 2.5 saat 

Hızlı şarj süresi: 3.5 saat için 15 dakika 

Pil süresi: 20 saate kadar USB-C bağlantısı

Kutuda neler var? :

Bose Noise Cancelling Headphones 700 

Ses kablosu 

USB şarj kablosu 

Taşıma çantası

Yorum yok
Ürünler Favori Listenize Eklendi
Karşılaştırmaya Ekle