Siteyi ziyaretiniz sırasında kişisel verileriniz siteyi kullanımınızı analiz etmek, reklamları kişiselleştirmek ve sosyal medya özellikleri sağlamak amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Daha fazla bilgi için Kişisel Verileri İşleme ve Çerez Politikamızı okuyabilirsiniz.

MSI markasına ait ürün listesi

Dünyada lider oyun markası olan MSI, oyun ve e-sporda en güvenilir isim olmak istemektedir. Dünyanın en istekli ve en iyi oyuncularını desteklemek için eSports topluluğuna çok sayıda kaynak ayırdı ve karşılığında bilgi ve uzmanlıklarını ürünlerinde kullandı. % 100 şirket içi tasarım ve imalat, MSI'ya yenilikçi fikirler ve optimum tasarım uygulamak için yeterli gücü veriyor.

Müşteri odaklı yeniliklere adanmış MSI, birinci sınıf,  çok beğenilen anakartlar, ekran kartları, dizüstü bilgisayarlar ve Hepsi Birarada PC'ler üretmek için  Ar-Ge gücünü kullanmaktadır. The Overclocking Serisi, aşırı performansı takip eden ve dünya rekorlarını kıran meraklılar için tasarlanmıştır. Profesyonel oyunlara yönelik ihtiyaçları ve beklentileri karşılamayı hedefleyen MSI GAMING Serisi, oyuncuların oybirliği ile tam beğenisini topluyor. Askeri Sınıf bileşenleri bir araya getiren Classic Series, kalite ve dayanıklılık konusunda mükemmel bir üne sahiptir. Tüm bu farklı ürünler MSI'yı orta düzey ve ileri teknoloji pazarında öncülük yapmıştır. Ayrıca, MSI'nın tüketici, ticari ve IOT (Internet of Things) pazarlarındaki güçlü ve gayretini daha da kanıtlayan bulut sunucuları, özel tasarlanmış IPC'ler, akıllı panoramik kamera (Panocam), robotik cihazlar ve insan merkezli araç elektronikleri sıralamaya ekleniyor.

Ancak sadece teknoloji, bir oyun markası yapmaz. MSI, Top Player - En iyi seçim ruhuyla dünya çapında 10'u aşkın profesyonel oyun takımına sponsor oldu. Bu profesyoneller ve eSport'ları çevrimiçi izleyen on milyonlarca oyuncunun yanı sıra DreamHack ve PAX gibi canlı etkinlikler aracılığıyla tanıdık bir yüz haline geldi. MSI Beat It ile, amatör ve profesyonel oyuncular için on bin dolarlık turnuva da dahil olmak üzere çevrimiçi ve çevrimdışı etkinliklerde değerlerini kanıtlamaya yönelik çok sayıda fırsat yaratıyor.

Daha Fazla
Toplam 78 üründen 1-40 arası gösteriliyor
Ürünler Favori Listenize Eklendi
Karşılaştırmaya Ekle